درباره ما

<باشگاه کوه نوردی پرواز، دارای مجوز رسمی از فدراسیون کوهنوردی و صعود های ورزشی جمهوری اسلامی ایران می باشد.این باشگاه فعالیت خود را رسما از سال ۹۱ شروع کرده و حال حاضر ۲۳ نفر عضو رسمی دارد و تعداد بیشتری از کوهنوردان به صورت میهمان با این یاشگاه فعالیت می کنند.
نوع فعالیت:انجام و اجرای کلیه ی برنامه های کوهنوردی،کوه پیمایی،سنگ نوردی،جنگل نوردی .غارنوردی،کویرنوردی،دره نوردی و دوچرخه سواری می باشد.
هدف :
۱-ایجاد روحیه ی همیاری و نشاط و اهداف عالیه انسانی در سطح جامعه و خصوصا کوهنوردان.
۲-گسترش ورزش کوهنوردی و دانش فنی آن در بین اقشار جامعه.
۳-مشارکت و تشکیل کلاسهای آموزشی زیر نظر هیئت کوهنوردی.

هیئت مدیره باشگاه تشکیل شده است از :

سرپرست  :                                      محمود عشاقی
دبیر گروه :                                       امیر حسین میرصالحیان
کمیته مالی :
کمیته فنی:                                      محمود عشاقی
کمیته روابط عمومی:                        خانم افسانه محمدی
کمیته تبلیغات و سایت :                     فرشادعشاقی
بازرس :                                            شهرام بهرامی
مسئول کار گروه سنگنوردی :             سجاد قربانی
مسئول کار گروه  بانوان :                   خانم  شیما عسگری
مسئول کارگروه محیط زیست:             خانم  افسانه محمدی
مسئول کارگروه غارنوردی :

 

مطابق با اساسنامه باشگاه  امور جاری توسط هیئت مدیره اجرا میشود
یاشگاه  کوهنوردی پرواز به جهت همکاری و اطلاع رسانی بهتر و تعامل در مورد شرایط و نحوه ای اجرای درست برنامه‌ها اعلام میدارد که این اطلاعیه را به صورت دقیق و کامل مطالعه فرمایید و با در نظر گرفتن موارد ذکر شده با آگاهی کامل تصمیم به حضور در برنامه‌ها را داشته باشید.

نکات مهم :

باشگاه  کوهنوردی پرواز استان اصفهان یک نهاد مردمی است که بر طبق اساسنامه و زیر نظر و مجوز هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان اصفهان فعالیت می کند. با توجه به اجرای دوستانه و افتخاری این گونه برنامه ها بدیهی است در برابر حوادث و اتفاقات پیش آمده در طول برنامه هیچ مسئولیتی متوجه سرپرست برنامه و مدیران گروه نیست. همه ی شرکت کنندگان به صورت کاملاً اختیاری و با علم به این که محیط کوهستان و حتی جاده ها مستعد هرگونه خطرات جانی و مالی است در این برنامه شرکت می کنند و مسئولیت هر حادثه ای را از لحظه ی شروع تا پایان برنامه خود شخصاً می پذیرند.
همه ی ما باید این تصمیم شخصی و پذیرش خطرات ناشی از آن را به آگاهی نزدیکان درجه یک خود (پدر، مادر، همسر، فرزندان و …) برسانیم.
در کلیه برنامه های باشگاه پرواز ، همراه داشتن یا مصرف هرگونه دخانیات نظیر: قلیان، سیگار، مواد افیونی و هرگونه نوشیدنی الکلی چه به صورت علنی و چه در خفا اکیداً ممنوع است.

برای سلامتی عزیزان، حفظ نظم گروه و مصالح دیگر، کلیه مراحل اجرای برنامه برای شرکت کنندگان عزیز تابع نظر سرپرست برنامه می باشد.

نظم در طول  برنامه بهترین مسئولیت همه ی ماست.
رعایت نظم در سروقت حاضر شدن،

نظم در حفظ محیط زیست و نظم در حرکت، وظیفه ی ما در برابر یکدیگر خواهد بود. این یک تعهد اخلاقی بین همه ی ماست تا ضمن محترم شمردن حقوق یکدیگر، برنامه ای با صفا و صمیمیت اجرا کنیم.
مسئولیت های گروهی شامل مسئول فنی، عقب دار(ته قدم)، سرقدم، گزارش نویس، عکاس و … حسب مورد پیش یا حین برنامه مشخص خواهد شد.
مسئولیت پذیری و کار گروهی در موفقیت برنامه های کوهنوردی سهم اصلی را بازی می کند.
همنوردان عزیز باید شخصاً نسبت به همراه داشتن تجهیزات مناسب برنامه به ویژه در تغییرات ناگهانی آب و هوا دقت لازم را داشته باشند. در صورت نقص در تجهیزات کلیه عواقب ناشی از آن به عهده ی شرکت کننده عزیز خواهد بود.
داشتن کارت بیمه ورزشی و هماهنگی در ارائه مشخصات فردی بخصوص شماره تلفن ضروری و گروه خونی با مسئولین گروه.
داشتن تجربه کوهنوردی یا متناسب با برنامه مشخص شده.
روحیه ورزشی قوی و اخلاق گروهی بخصوص در شرایط سخت.
داشتن تجهیزات لازمه و کامل بودن آن اطلاع از استفاده درست از تجهیزات.
مراقب باشید غذاهایی که از خانه می آورید در طول برنامه فاسد نشود لطفاً کلیه مایحتاج سفر خود را از اصفهان تهیه کرده و هیچ خریدی را موکول به زمان سفر نکنید.
لطفا? اشکالات و پیشنهادهای شخصی خودتان نسبت به سرپرستی و مسائل جاری برنامه را در طول برنامه به صورت خصوصی با سرپرست برنامه در میان بگذارید و از برخورد مستقیم با سایر شرکت کنندگان خودداری فرمایید.
فرائض دینی در برنامه توسط سرپرست لحاظ خواهد شد.و قبل از اجرا با سرپرست هماهنگی شود تا بهترین مدیریت در زمان و اجرا را داشته باشد. و اگر بنا به تصمیم سرپرست ناچار به لغو شد. هیچگونه مسئولیتی متوجه سرپرست یا مدیران نخواهد بود.
سپاس از توجه شما عزیزان که مارا در اجرای بهتر برنامه این گروه یاری میرسانید باشد که حضور شما دوستان پایدار باشد
کلیه برنامه های باشگاه  کوهنوردی پرواز تحت پوشش بیمه آسیا می باشد

آدرس پستی: اصفهان- خیبان سروش- روبروی داروخانه سروش- طبقه فوقانی فروشگاه کریم زاده-پلاک ۷۵– باشگاه کوهنوردی پرواز
تلفن: ۰۳۱۳۲۲۹۸۲۴۵
تلفن همراه:۰۹۱۳۳۱۱۳۲۵۸
کدپستی :۸۱۵۵۹۶۶۶۱۳
ایمیل : Parvazclimbing@gmail.com